Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Zkusit znovu autoškolu?

(autoškola Pavel Cvrk, 29. 5. 2013 20:21)

Dobrý den.
Jasně,že nelze nutit člověka bez zkušeností,jet tak,aby nezvládal vozidlo . Já každému člověku říkám,aby si jel tak,aby vozidlo v pohodě uřídil.Žadatel nejezdí podle představ učitele,ale tak,jak v daný okamžik umí nejlépe.A pokud za volantem sedí vystresovaný člověk a vedle blázen,tak to můžem zabalit !!!! Takže se ničeho nebojte a pokud chcete,napište mi Vaše tel.č, na můj mail autoškolacvrk@seznam.cz. Zavolám Vám a domluvíme,co dál.Nebo mne kontaktujte na č. 737 395 379.

Mějte se hezky a s pozdravem

Pavel Cvrk autoškola

Dotaz

(Iva, 27. 5. 2013 19:29)

Dobrý den,chtěla bych u Vás dělat autoškolu a chtěla jsem se zeptat,jestli by šlo začít 10.6.2013. Akorát mám v červenci brigádu s ranní a odpolední směnou,tak jsem se chtěla zeptat jestli to ničemu nevadí? Přihláškku přinesu příští týden. Předem děkuji za Vaši odpověď.

Re: Dotaz

(autoškola Pavel Cvrk, 29. 5. 2013 14:15)

Dobrý den Ivo,
autoškolu můžete začít kdykoliv. Po přinesení přihlášky Vás musím zaevidovat na odboru dopravy,což trvá tak 3 dny, takže po 3 dnech už budete jezdit. Jízdy si stanovíte dle Vašich možností, takže já v tom nevidím žádný problém.

Mějte se krásně.

autoškola P.Cvrk

Záloha .

(Daniela, 10. 5. 2013 10:42)

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jaká je záloha na řidičský průkaz ? Předem děkuji za odpověď.

Re: Záloha .

(autoškola Pavel Cvrk, 10. 5. 2013 20:01)

Dobrý den,
můžete si sama zvolit, kolik chcete splátek. Jde jen o to, aby kurz byl doplacen do zkoušek. Netrvám na žádné výši splátek, je to u každého individuální dle jeho možností.

S pozdravem

Pavel Cvrk
autoškola

dotaz

(Petra, 1. 5. 2013 14:21)

dobry den chtela jsem se zeptat jestli se muzu ucit pred nastoupenim do autoskoly (testy) nebo jestli se mam ucit az bych k vam nastoupila dekuju za odpoved

Re: odpověď na dotaz

(autoškola Pavel Cvrk, 4. 5. 2013 20:12)

Dobrý den Petro,
samozřejmě, že se můžete učit testy, ale je lepší si dělat soubory otázek jednotlivých témat na stránkách e-testymdcr. Jsou to stránky ministerstva dopravy České republiky a tam si můžete rovněž dělat i testy. Jsou stejné jako u závěrečných zkoušek.

S pozdravem

Pavel Cvrk (autoškola)

SUPER

(Petr, 28. 2. 2013 17:43)

S autoškolou pana Cvrka jsem byl nadmíru spokojen. Díky jeho trpělivosti a klidné povaze jsem se naučil vše tak, že zkoušky jsem zvládnul naprosto bez problémů. Moc díky a přeji mnoho dalších úspěšných řidičů !!!

Nejlepší autoškola

(Klára, 17. 2. 2013 10:41)

S touto autoškolou jsem byla nadmíru spokojená. Jízdy jsem začala hned krátce po podání přihlášky, pan učitel je opravdu v pohodě, takže jsem se na jízdy těšila a nebyl zde ani problém dojet pro mně mimo Českou Lípu.Zkoušky byly taky v naprosté pohodě, jen záleží na tom, jak má člověk čas, tak rychle autoškolu zvládne. Děkuju za milý a profesionální přístup a tuto autoškolu můžu vřele doporučit!

jak dlouho??

(xxxx, 7. 2. 2013 11:45)

dobrý den... chtěl byhc se zeptat jak dlouho by jsme u vás čekal na řidičský průkaz???

Nejlevnější autoškola

(Jirka, 16. 6. 2012 8:42)

Nejlevnější autoškola v olomouci je bezpochyby http://www.rosek.cz.

Re: Nejlevnější autoškola

(Hank, 16. 6. 2012 8:43)

Ne asi J. Ty už máš ten řidičák?

Re: Nejlevnější autoškola

(MIrka, 6. 7. 2012 0:08)

Já přes ně dělala papíry a nejlevnější v Olomouci opravdu jsou.

NEJ

(Jana, 23. 3. 2012 20:31)

Autoškolu pana Cvrka můžu vřele doporučit. Dala jsem na recenze a neudělala jsem chybu. FAKT SUPER!

:))

(Libor, 6. 3. 2012 21:52)

Dobrý den mohl bych jsi udělat řidičský průkaz v 117 na osobák a jestli bych ho dostal v 18 ? děkuji za odpověď.

Re: :))

(Libor, 6. 3. 2012 21:53)

v 17nácti

Re: :))

(Autoškola, 7. 3. 2012 8:38)

Dobrý den Libore
v 17. letech můžete zahájit kurz autoškoly, ale k závěrečné zkoušce můžete jít nejdříve den po 18. narozeninách. Nejlepší tedy je zahájit kurz tak 3-6 měsíců před narozeninami.
S pozdravem Autoškola..:-)

Teorie?

(TerkaBerka, 27. 9. 2011 22:20)

Dobrý den, chetěla bych se zeptat zda také vyučujete teorii, a zda je obsažena v poplatku pro studenty za 6500,-Kč. V některých autoškolách se vyučují jen jízdy a teoriri si musí každý nastudovat sám z knížky. Je tomu tak i u Vás? Také by mě zajímalo, zda jste ochoten pro své žáky zajet ke škole nebo je po lekci odvést domů (např. blízké okolí: Nový bor, Stružnice, Drnovec). Děkuji za odpověď

Re: Teorie?

(Janii x), 21. 11. 2011 16:11)

Tahle autoškola je se samostudiem, máš tady jen jízdy a teorii máš individuál :))) A jsem si jistá, že pan Cvrk pro tebe klidně dojede a klidně Tě i odveze - Vlastní zkušenost :))

Re: Teorie?

(Autoškola, 24. 11. 2011 8:36)

Dobrý den
Jak píše níže Jani X v naší autoškole jsou kurzy ISP ( idíviduální studijní plán) kde velká část teorie je na žáku samotném buď z učebnice, nebo pomocí testů, které najdete na stránkách. Samozřejmě máte konzultace s instruktorem. Pro žáky jezdíme kam potřebují...:-)