Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nejlepší ! x)

(Janii , 19. 9. 2011 14:25)

Když jsem si vybírala autoškolu, kamarádka mi doporučila právě autoškolu pana Cvrka. Když jsme se o tom bavily, říkala jen samé pozitivní věci.. Popravdě, chvílemi jsem si myslela, že to až moc přehání, ale dnes můžu říct, že měla pravdu! :)
Pan Cvrk je velmi milý, ochotný a trpělivý. V případě nejasností neváhá a vše v klidu a pohodě vysvětlí. :) Můžete se s ním bavit o čemkoliv a přijede pro vás kamkoliv :))
V případě, že chcete získat řidičák, tohle je ta pravá autoškola, kterou můžu doporučit :) A hodnotit 5 hvězdičkami z 5 :)

Re: Nejlepší ! x)

(Autoškola, 22. 9. 2011 9:13)

Moc nás těší, že jste byla spokojena. Děkujeme a přejeme hodně šťastných kilometrů..:-)

Re: Re: Nejlepší ! x)

(Janii, 25. 9. 2011 9:12)

Děkuji :) A Vám přeji mnoho dalších spojených uchazečů :)

TV

(Tomáš, 17. 7. 2011 20:01)

Dobrý den.Je možné se s vámi ještě dostat do TV?Děkuji

Re: TV

(Autoškola, 18. 7. 2011 9:28)

Vážený Tomáši,
tak trochu nám není jasný Váš dotaz, tak na něj odpovím takto:
v TV byla naše autoškola pouze proto,že zrovna na nás padl los a byli jsme u problému se zkušebním komisařem. Kdyby byla na našem místě autoškola jiná, byla by v TV ona, eventuelně,kdyby se nenašel žák, který TV zavolal, nebyl by tam nikdo..:-) Mediální hvězdu z Vás tudíž opravdu neuděláme..:-D

Re: TV

(Janii , 19. 9. 2011 14:09)

Tohle může napsat jen pitomec :)) Hochu prober se :) Tohle se mohlo stát kdekoliv jinde! :)

Poděkování :-)

(Veronika, 11. 8. 2011 11:49)

Dnes jsem díky této autoškole úspěšně složila závěrečné zkoušky a řidičák je v kapse :-). Chtěla bych tedy poděkovat panu Cvrkovi za to, že byl vždy trpělivý a hlavně za to, že jsem nikdy neměla pocit, že ho svým stylem řízení vytáčím :-). Tuto autoškolu mohu všem vřele doporučit.

Re: Poděkování :-)

(Autoškola, 11. 8. 2011 13:49)

Gratulujeme, velkou zásluhu na úspěšně složené zkoušce máte Vy sama a my vám přejeme spousty kilometrů bez nehody a děkujeme..:-)

Zkusím

(Lukáš, 11. 5. 2011 23:43)

po vsech tech clankach co tu čtu se nejspíš také přihlásím ale mám prosbu jak zjistím bez zbytečného lítání že nemám zákaz řízení.....

Re: Zkusím

(autoškola, 12. 5. 2011 9:23)

Dobrý den
Pokud jste jezdil bez ŘO a nejste si jist,zda nemáte zákaz řízení,stačí si zajít na odbor dopravy a vyžádat si kartu řidiče.

Nejlepší Autoškola

(Darebná Bohuslava, 31. 3. 2011 13:55)

Autoškolu pana Cvrka jedině doporučuju.Pan Cvrk byl vždy trpělivý a hlavně vždy veselý a usměvavý,takže strach vždy odboural.Naučil vše výborně a vždy přizpůsobil jízdy jak jsem potřebovala já.Vše vysvětlil a ukázal v klidu i několikrát.A nemluvě o tom,že je nejlevnější:o).Takže jedině doporučuji.

Re: Nejlepší Autoškola

(Autoškola, 13. 4. 2011 13:36)

Děkujeme a přejeme mnoho kilometrů bez nehody..:-)

Dotaz

(Jana, 12. 1. 2011 17:38)

Dobrý den, mám takový dotaz, neudělala jsem závěrečné zkoušky z jízd a chtěla bych si dokoupit jízdy. Jenže můj instruktor, kde nyní autoškolu dělám je úplně hroznej. Neustále na mě celou jízdu ječí, nadává mi a je hrozně nervózní. Mě to potom hrozně rozhodí a dělám zbytečné chyby, které bych ani neudělala. Pokaždé z jízd jsem odcházela s brekem... Chci se zeptat, jestli by bylo možné u Vás si dokoupit jízdu, protože já s ním jezdit nechci, bojím se pak každé jízdy s ním. Prosím Vás šlo by to? Jestli ano za jakou cenu..?Moc děkuji za odpověď!

Re: Dotaz

(Pro Janu, 13. 1. 2011 8:55)

Dobrý den. Samozřejmě je možné si jízdy dokoupit a opravné zkoušky udělat s naší autoškolou. Zavolejte si na č. 604 507 352 kde vám instruktor sdělí,jaké doklady potřebujete k přestupu. Hezký den

Velké poděkování

(Sandra Enthalerová, 13. 8. 2010 19:01)

Všem co se rozhodujou o tom že si udělají řidičák můžu na 100% doporučit pana Cvrka,je to úplně super instruktor je strašně hodnej a milej vše řádně vysvětlí a je s ním i legrace:-).Na každou jízdu jsem se moc těšila.Nikdy nebudu litovat toho že jsem to dělala právě u vás.Moc vám DĚKUJI

pro Báru

(Autoškola, 26. 6. 2010 10:45)

Dobrý den. Jezdíme autem s manuální převodovkou. Pro žáka je nutné naučit se řadit.Automat je pak už v praxi snadnější.

Dotaz

(Bára, 25. 6. 2010 23:25)

Chtěla bych se zeptat, jestli jezdíte s auty, které mají automatickou převodovku nebo převodovku klasickou? Děkuju.

Super autoškola

(Kateřina Nygrýnová, 21. 4. 2010 14:54)

Když jsem si vybírala začátkem března, kam si podám přihlášku do autoškoly, nakonec jsem se rozhodla pro tuto autoškolu :). Už v kanceláři ke mně byli ochotní, první jízdu jsem měla do 3 dnů od podání přihlášky :). I když jsem byla před první jízdou nervozní, teď vím, že jsem vůbec nemusela být :). Pan Cvrk je velmi milý, přátelský a ochotný.Při jízdách vždycky panovala skvělá atmosféra :). Na každou jízdu jsem se těšila. Díky němu jsem zkoušky úspěšně složila a myslím si, že lepší autoškolu jsem si vybrat nemohla. Už teď vím, že se mi bude stýskat a na autoškolu budu vždycky vzpomínat jenom v dobrém :). Přeji mnoho štěstí a děkuji :).

Poděkování

(Autoškola, 21. 4. 2010 7:50)

Děkujeme a moc nás těší,že jste byla spokojena. přejeme na silnici mnoho šťastných kilometrů..:-)

Nejlepší instruktor

(Monika Polanská, 20. 4. 2010 19:30)

Lidičky, tuhle autoškolu jedině doporučuji!!!
Příjemné vyřízení papírů, ještě příjemnější instruktor jízd. Nekřičí, nerozčiluje se a ke všemu vás naučí řídit- tedy pokud na to budete mít.
Peněžně je to prakticky nejlevnější škola v Lípě.
Jízdy mi budou chybět. Je div, ale vždy jsem se na ně těšila.
Tím to Vám ještě jednou děkuji, protože zásluhu na úspěšných závěrečkách máte z většiny Vy.

Lidi opravdu neváhejte a stavte se na náměstí T.G.M. a hlaste se o řidičák jen tam.